Novinky:

23.9.2016 - Docházkové systémy - Nově zavádíme docházkové systémy Alveno a Etend. Novinka je ALVENO v Cloudu – žádné počáteční investice, vše ovládáte v Internetovém prohlížeči počítače, tabletu, mobilu – náklady pouze 31,-Kč/osobu/měsíc. Ekonomický ETEND – standardní docházkový systém s terminálem na otisky prstů, nebo čipy. Software na zpracování docházky na 1PC. Balíček pro evidenci 10ti osob (rozšiřitelný pro evidenci až 300 osob) za 18.150,- Výkonné Alveno – docházka umožňující exporty do mzdových programů, napojování mnoha terminálů a příslušenství, avšak stále za velmi dobrou cenu, např. Balíček Alveno Proximity pro evidenci 50ti osob (dále plně rozšiřitelný o další možnosti) za 30.230,- (Uvedeny orientační ceny vč. DPH, v případě zájmu doporučujeme sjednat si s námi konzultaci).

12.9.2016 EET - Elektronická evidence tržeb - Elektronická evidence tržeb - zapojili jsme se do testování BETA verze programu POHODA od společnosti STORMWARE. Vše vypadá velmi dobře, pokud Vás zajímá více informací, zastavte se za námi.

21.8.2016 - Windows 10 akce prodloužena - Společnost Microsoft oznámila, že bezplatný upgrade na Windows 10 je prodloužen na neurčitou dobu. Naše zkušenosti s tímto systémem jsou velmi dobré, doporučujeme využít této nabídky a provést upgrade. Samozřejmě rádi s upgradem pomůžeme, nabízíme možnost zálohy původního systému ve formě image pevného disku, tak aby jste se v klidu mohli KDYKOLIV vrátit k původnímu systému.

1.8.2016 - mPOHODA v mobilu - mPOHODA - mobilní aplikace nejen pro počítač připojený k Internetu ale také jako aplikace pro chytrý mobilní telefon. Více na www.mpohoda.cz

1.3.2016 - Mobilní fakturace M-POHODA - Fakturujte odkudkoli z mobilní aplikace mPOHODA. Moderní řešení, které nepotřebuje žádnou instalaci do počítače, stačí se pouze bezplatně zaregistrovat na www.mpohoda.cz a získáte přístup k "Vaší virtuální kanceláři", následně Vám už stačí připojit se z jakéhokoli počítače s Internetem a můžete odkudkoli a kdykoli fakturovat, tisknout a posílat faktury elektronicky v PDF.

20.7.2016 - Poslední šance WINDOWS10 - Poslední šance na bezplatný upgrade Vašeho počítače na Windows 10. Tato nabídka je platná pouze do 29.7.2016, proto neváhejte.

1.11.2014 - 10.11.2014 – Nově nás naleznete v areálu Orlických kasáren, na nové adrese Orlická kasárna 740, Žamberk – V nové expozici nabízíme možnost vyzkoušet produkty Stormware, IP kamerové systémy, výpočetní techniku a servis na vysoké úrovni. Více zde.

4.7.2014 - Získali jsme certifikaci MICROSOFT AUTHORIZED EDUCATION RESELLER - ACADEMIC VOLUME LICENSING. Tímto se stáváme specialisty na dodávky software Microsoft pro vzdělávací organizace.

3.2.2014 - Inovace stávajících IP kamerových systémů IP CAM VIEWER pro Android: Inovujeme stávající IP kamerové systémy a rozšiřujeme funkcionalitu nových kamerových systémů. Aktuální záběry můžete mít ve svém mobilním zařízení se systémem Android všude kde je datové pokrytí k dispozici. Více na www.repasy.net/ipcam .

23.12.2013 - Vážení přátelé, vážení klienti, děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

5.8.2013 - Ukončení podpory operačního systému Microsoft Windows XP a Microsoft Office 2003. Od 8. Dubna 2014 přestane Microsoft vydávat bezpečnostní aktualizace k těmto produktům. Tyto nezabezpečené systémy se mohou snadno stát terčem internetových útoků, které způsobují problémy s fungováním počítače, připojení k internetu a celé počítačové sítě. Z tohoto důvodu doporučuji nahradit tento software novější verzí. Více informací...

5.8.2013 - Ukončení podpory operačního systému Microsoft Windows XP a Microsoft Office 2003. Od 8. Dubna 2014 přestane Microsoft vydávat bezpečnostní aktualizace k těmto produktům. Tyto nezabezpečené systémy se mohou snadno stát terčem internetových útoků, které způsobují problémy s fungováním počítače, připojení k internetu a celé počítačové sítě. Z tohoto důvodu doporučuji nahradit tento software novější verzí. Více informací...

24.4.2013 – Novinka - Antivirové řešení pro Windows Server 2012. - ESET File Security pro Microsoft Windows Server přináší efektivní a kvalitní ochranu před existujícím škodlivým kódem. Řešení i díky plné kompatibilitě se vzdálenou správou kompletně pokrývá bezpečnostní potřeby platformy Microsoft Windows Server. Pokud přemýšlíte nad kvalitní ochranou Vašeho serveru, poskytneme Vám zdarma 30-ti denní zkušební verzi.

11.3.2013 – Čárové kódy ve skladové evidenci. - Velmi výraznou úsporu času přináší systém čárových kódů při evidence zásob v účetním systému Pohoda. Úspora času se projeví jak při příjmu a výdeji zásob, tak především při inventuře, kdy odpadají klasické tištěné inventurní seznamy a kontrola zásob se provádí přímo čtečkou čárových kódů a okamžitým účtováním v databázi účetního systému. Inventura se takto dá realizovat za 1/3 původního času.

4.2.2013 – Prezentace a předprodejní konzultace produktů společnosti Stormware. - Přemýšlíte nad nákupem ekonomického systému, ale měli by jste zájem o prezentaci produktu ve vašich podmínkách? Dle individuální domluvy lze zajistit prezentaci a základní seznámení s produkty společnosti Stormware ve vašich prostorách. Prezentace je vhodná pro skupinu do pěti lidí a je v rozsahu dvou hodin. Cena je stanovena dle vzdálenosti a obsahu prezentace.

3.1.2013 – Portál Pohoda - Legislativa v České republice se neustále mění, povinností s tím spojených přibývá a je čím dál tím obtížnější se ve všech změnách orientovat. Na Portálu POHODA naleznete praktické informace, které se týkají daní, účetnictví, mezd i novinek v zákonech. www.portal.pohoda.cz

Kontakty:

Provozovna:
Přemysl FADRNÝ
FADRNY.NET
Orlická kasárna 740
564 01 Žamberk
e-mail: fadrny@fadrny.net
tel: 605 523 345

Fakturační adresa:
Pod vlekem 158
Dlouhoňovice
IČO: 72924012
DIČ: CZ7812033691TOPlist

Ceník:

POPIS SLUŽBYcena za hodinu nebo úkon bez DPH
Základní hodinová sazba700,-Kč
Hodinová sazba po sepsání smlouvy s paušální měsíční platboudle dohody
Instalace nového počítače = OS Windows + Office + konfigurace*1200,-Kč
Instalace a konfigurace MS SQL Server3000,-Kč
Instalace a konfigurace ekonomického systému POHODA SQL/E12980,-Kč
Zapůjčení počítače za každý započatý den**250,-Kč
Zapůjčení notebooku za každý započatý den**350,-Kč
Zapůjčení projektoru za každý započatý den**300,-Kč
* součástí instalace je aplikace všech bezpečnostních záplat a aktualizací
** u zákazníků se kterými není podepsána smlouva, je vyžadována záloha

Cena za 1h bez DPH:Cena za 1h vč. DPH:
Instalace SW,HW, odvirování, kontrola zařízení:700 Kč840 Kč
Zvýhodněná instalace při nákupu nového PC:
(Nejčastěji přetažení dat, konfigurace aplikací, obvyklee v rozsahu 3h)
500 Kč600 Kč
Počítačové rozvody:500 Kč600 Kč


Cena za úkon bez DPH:Cena za úkon vč. DPH:
Downgrade na předchozí verzi OS:1 000 Kč1 200 Kč
Instalace windows v rozsahu 3h:2 100 Kč2 520 Kč
Předprodejní konfigurace zde zakoupeného zařízení v rozsahu 1h:
instalace antivirového SW, dalších uživatelských aplikací pro základní používání nového zařízení, tak bay jste jen zařízení připojili k internetu a mohli jej okamžitě používat.
zdarmazdarma